Nasze usługi

Szlifowanie aluminium

Oczyszczamy i szlifujemy odlewy zarówno z metali kolorowych jak i żeliwnych. Dysponujemy grupą starannie wybranych, odpowiednio przeszkolonych i doświadczonych szlifierzy, wyposażonych w wysokojakościowy, profesjonalny sprzęt.

Szlifowanie aluminium

Przyjmujemy od klientów odlewy surowe z nadlewami i innymi niedoskonałościami powierzchniowymi. Po intensywnej obróbce nasze szlifiernie opuszczają produkty starannie oczyszczone, wyszlifowane, gotowe do dalszej obróbki (np. malowania) bądź bezpośredniego wykorzystania. Niektóre z odlewów żeliwnych zgodnie z życzeniem klienta pokrywamy minia zabezpieczającą. Partie gotowych odlewów są zawsze odpowiednio spakowane i zabezpieczone na czas transportu do klienta.

Do dyspozycji mamy przestronne, dobrze oświetlone hale, wyposażone w niezbędny sprzęt typu żurawie i suwnice. Dlatego jesteśmy w stanie obrabiać odlewy o sporych gabarytach i wadze nawet do 300 kg. Potencjał przerobowy sięga kilkudziesięciu ton w skali miesiąca.

Wszystkie odlewy przed opuszczeniem szlifierni są poddawane drobiazgowej kontroli jakości. Wychwytywane są nie tylko wady obróbcze, ale także odlewnicze, niezawinione przez nas. Dzięki temu klient ma gwarancję otrzymania produktów poprawnych jakościowo.

I choć zaufało nam wiele uznanych odlewni, każdy klient jest traktowany indywidualnie. Kwestie zakresu prac, warunków odbioru, wysyłki, a w końcu cen i terminów są każdorazowo obustronnie uzgadniane.

Z naszych doświadczeń wynika, że outsourcing tego typu usług jest doskonałą opcją dla wielu odlewni.  Może to dotyczyć zwłaszcza zadań nietypowych, trudniejszych bądź bardziej wymagających pod katem obróbki ręcznej. Nierzadko jesteśmy konkurencyjni czy wręcz sporo atrakcyjniejsi cenowo w zestawieniu z kosztami ponoszonymi przez wewnętrzne wydziały oczyszczania odlewów odlewni – potencjalnego klienta.

Sprawdź pozostałe usługi